Урочисте відправлення в перший рейс електропоїзду підвищеної комфортності
Тема: Різні новини
Дата:11-09-2007 19:00:00


07 вересня в м.Біла Церква відбулось урочисте відправлення в перший рейс електропоїзду підвищеної комфортності № 865/866 Роток - Біла Церква – Київ.

В урочистостях з нагоди події взяли участь міський голова В.Савчук, перший заступник міського голови В.Росоха, начальник Південно-Західної залізниці О.Кривопішин, голова Української профспілки залізничників А.О. Фурса.
Виступаючи на урочистостях начальник Південно-Західної залізниці зазначив, що загалом в Україні курсує 129 поїздів підвищеного комфорту, з них – 68 – на Південно-Західній залізниці. Електропоїзд підвищеного комфорту розвантажить пасажиропотік білоцерківців до столиці, забезпечить кращі умови для безпеки пасажирів.
Міський голова В.Савчук зазначив, що курсування електропоїзду підвищеного комфорту для міста - визначна подія і подарунок мешканцям від Південно-Західної залізниці з нагоди Дня міста. Згодом поруч із реконструйованим залізничним вокзалом буде споруджено автовокзал, щоб білоцерківці мали змогу обирати зручний для них вид транспорту.
Керівники міста і Південно-Західної залізниці урочисто перерізали символічну стрічку і відправили в перший рейс оновлений електропоїзд.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_617.html