Урочистості з нагоди Дня підприємця
Тема: Різні новини
Дата:11-09-2007 19:00:00


06 вересня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.
Вітаючи підприємців міста зі святом, міський голова В.Савчук зазначив, що понад 40% місцевого бюджету формується за рахунок податків, сплачених білоцерківськими підприємцями. В сфері малого підприємництва нашого міста зайнята 21 тисяча суб`єктів господарської діяльності, представники якої є активними учасниками інвестиційних та інноваційних процесів, здійснюють значний внесок в соціально-економічний розвиток держави в цілому та нашого міста зокрема. Так, до зведеного бюджету України за поточний рік підприємцями міста було перераховано 240млн.грн., що на 72млн.грн. більше, ніж за звітний період минулого року.
В ході урочистостей міським головою В.Савчуком та Віце-президентом Ліги підприємців Білоцерківщини П. Морозом було підписано договір про співпрацю між виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради та Лігою підприємців Білоцерківщини.
В ході свята за підсумками конкурсу “Кращий підприємець року – 2007” за 24 номінаціями були визначені переможці та лауреати, які отримали дипломи.
Ряд підприємців також отримали дипломи від Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції, Міжнародної торгової палати та інших установ, а приватний підприємець Л. Дригало – почесний знак Міжнародної торгової плати “Золота скіфська пектораль”.
В заході взяли участь депутати міської ради, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор, віце-президент відділу з питань соціальної і гуманітарної політики Міжнародної торгової палати В. Конгурцев, представники громадськості, міських ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_616.html