Зустріч з членами Золотого фонду
Тема: Різні новини
Дата:11-09-2007 19:00:00


06 вересня відбулася традиційна зустріч міського голови В.Савчука з членами Золотого фонду в рамках святкування Дня міста.
Міський голова привітав присутніх з Днем міста та вручив свідоцтва 6-ти новим членам Золотого фонду- заслуженому юристу України І.Сальману, заслуженій артистці України Т.Орлові, заслуженому працівнику сфери послуг І.Кошелю, заслуженому працівнику культури України А.Кириленку, головному агроному КП ”Білоцерківське шляхово – експлуатаційне управління” В.Миколюк, переможниці конкурсу „Жінка тисячоліття – 2006” Л. Дригало.
Міський голова В.Савчук також взяв участь у заході з нагоди вшанування 6-ти подружніх пар, які відсвяткували Золоте весілля. Вітаючи присутніх із важливою подією в житті, міський голова наголосив, що такі зразкові подружжя є прикладом для молодого покоління, адже вони змогли через усі негаразди та складнощі життя зберегти найважливіше – сім`ю. В. Савчук вручив ювілярам цінні подарунки.
Цього ж дня також відбулося відкриття виставки – конкурсу картин “Місто на Росі”, присвяченої Дню міста.
На виставці було представлено близько 20 робіт білоцерківських художників. В ході заходу міський голова В. Савчук привітав присутніх зі святом та вручив переможцям конкурсу дипломи і грошові винагороди. В заходах взяли участь представники громадськості та місцевих ЗМІ


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_614.html