Серпнева педагогічна конференція
Тема: Новини освіти
Дата:11-09-2007 19:00:00


29 серпня в місті відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція.
Виступаючи перед освітянами міста, міський голова В.Савчук зазначив, що міською владою приділяється значна увага розвитку освіти, матеріально-технічному забезпеченню та ремонту навчальних закладів, акцентував увагу на підтримці обдарованих дітей, шляхом надання стипендій міського голови, забезпечення білоцерківських працівників освіти житлом та ін.
Із доповіддю про результати діяльності навчальних закладів міста за 2006-2007 н.р. та основні напрями роботи колективів на наступний навчальний рік виступив начальник управління освіти і науки міської ради О.Олійник, в ході обговорення представники міських навчальних закладів різних рівнів акредитації запропонували ряд рекомендацій щодо покращення навчального процесу, які були підтримані присутніми.
На конференції кращі освітяни міста отримали знаки “Відмінник освіти України”, грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету і матеріальні винагороди.
В роботі конференції взяли участь голова Верховної Ради України О.Мороз, народний депутат України V скликання В.Сільченко (фракція СПУ), начальник відділу середньої освіти управління освіти і науки Київської облдержадміністрації Л.Лахтадир, голова депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, мов, духовності, молоді та спорту Ю.Петрик (фракція БЮТ), депутат міської ради (фракція БЮТ), заступник начальника управління освіти і науки міської ради О.Терехова, заступник міського голови М.Антонюк, представники учнівської молоді, всеукраїнських та міських ЗМІ.
В ході заходу голова Верховної Ради України О.Мороз передав до шкільних бібліотек збірки своїх поезій “Кують зозулі” та “Белый снег на каменной террасе...” і вручив 10 педагогам цінні подарунки від імені Верховної Ради України.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_609.html