Звіт фракції Соціалістичної партії України в Білоцерківській міськраді
Тема: Міська рада
Дата:07-06-2007 19:00:00


19 травня відбувся звіт фракції Соціалістичної партії України в Білоцерківській міській раді (голова депутатської фракції - В. Іващенко).
Виступаючи перед присутніми, голова фракції В. Іващенко охарактеризував хід виконання передвиборчої програми, зупинився на основних напрямках роботи депутатів - соціалістів в постійних депутатських комісіях, наголосив на необхідності співпраці фракції з громадськими організаціями щодо вирішення ряду питань життєдіяльності міста.
Перший секретар міськкому СПУ, керуючий справами міськвиконкому М. Пшенік охарактеризував роботу посадових осіб місцевого самоврядування, які представляю СПУ зупинився на питаннях впровадження у структурних підрозділах міської ради системи управління якістю ІSО 9001-2001 та проведення місцевого референдуму щодо будівництва в місті сталепрокатного завод).
Депутати міської ради фракції СПУ А. Савва, О. Діденко, В. Косоротов, І. Сердюк прозвітували про свою роботу в міській раді, дали відповіді на запитання, що в основному стосувалося роботи транспорту в місті, виплати "чорнобильських" коштів та ін.
В заході взяли участь член виконкому міської ради І. Сирота, начальник управління освіти і науки міської ради О. Олійник, голова міської організації Комітету виборців України Г. Кривошеїн та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_582.html