50-річчя трудової діяльності лікаря - хірурга-онколога Г. Малишевської
Тема: Новини медицини
Дата:07-06-2007 19:00:00


18 травня відбувся урочистий захід з нагоди 50-річчя трудової діяльності в Білоцерківському онкологічному диспансері лікаря -хірурга — онколога Г. Малишевської.
Від імені міського голови Г. Малишевську привітав його заступник М. Антонюк, який зазначив, що досвід та знання ювілярки є неоціненним скарбом для розвитку онкологічної медицини в місті та вручив від імені міського голови нагрудний знак "Відзнака міського голови".
Ювілярку, шановну в місті людину Г. Малишевську привітали та вручили їй грамоти, подяки та матеріальні винагороди начальник відділу охорони здоров`я міської ради А.Рогов, головний лікар Білоцерківського онкодиспансеру Я. Колесник, особливі слова вдячності прозвучали від голови міської громадської організації онкохворих жінок "Вікторія" Л. Купріянчук. Ювілярку також привітав виконавчий директор фонду "Бєл-Сталь" А. Фефелов, який передав на потреби Білоцерківського онкодиспансеру 36 тис.грн.
В заході взяли участь депутати міської ради О. Кучер (фракція БЮТ), І. Сердюк (фракція СПУ), голова міської організації Соціал-демократичної партії України (об`єднаної) К. Бугайчук, представники трудового колективу онкодиспасеру, міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_580.html