Вручення ордерів на квартири постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС
Тема: Різні новини
Дата:07-06-2007 19:00:00


17 травня в місті відбулося урочисте вручення ордерів на квартири інвалідам І групи та сім`ям, які мають дітей-інвалідів, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Виступаючи перед присутніми, міський голова В.Савчук наголосив, що завдяки коштам Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Київської облдержадміністрації ПП "Еркер" (генеральний директор - Е. Найвельт) було збудовано даний житловий будинок, в якому 23 сім`ї з Київської області (з них - 7 білоцерківців) відповідних категорій отримали житло.
Міський голова подякував всім причетним до будівництва за проведену роботу та зазначив, що міською радою виділено ділянку під розміщення соціального житла, оскільки одним із пріоритетних напрямів роботи міської влади і підтримка категорій населення. що потребують соціального захисту.
В заході взяв участь Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Н. Шуфрич, який привітав новоселів з важливою подією в їх житті, зазначив, що з державного бюджету для будівництва житла категоріям, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, в Київській області було виділено 20млн.грн. Данні кошти поступово освоюються і в цьому році планується вручити ще більш як 200 ордерів на квартири відповідним категоріям населення.
Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Н. Шуфрич наголосив, що в Україні на обліку по отриманню житла перебувають близько 42 тисяч інвалідів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. З них — 16 тисяч інваліди І групи, тому держава щороку збільшує фінансування програми щодо забезпечення житлом даних категорій населення та знаходить шляхи залучення додаткових інвестиційних коштів.
В заході взяли участь перший заступник голови Київської облдержадміністрації В.Вакараш, заступники міського голови, члени виконавчого комітету, керівники ряду управлінь та відділів міської ради, представники чорнобильських організацій міста. громадськості, регіональних і міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_578.html