Засідання позачергової п`ятнадцятої сесії Білоцерківської міськради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:07-06-2007 19:00:00


16 травня відбулося засідання позачергової п`ятнадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
Перед початком сесії було проведено спільне засідання постійних депутатських комісій, на якому депутати розглянули проекти рішень, винесених на позачергове засідання.
В ході сесійного засідання було затверджено зміст і форму бюлетенів для голосування при проведенні місцевого референдуму 27 травня 2007 року щодо розміщення сталепрокатного заводу в місті Біла Церква та його впливу на навколишнє середовище. Також було затверджено уточнені середні норми видатків міської комісії з референдуму та надано згоду на прийняття з державної власності в комунальну власність територіальної громади м. Біла Церква Палацу культури ВАТ “Росава”.
В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради - М. Бондаренко, О.Терехова, С. Шуміліна, Ю. Петрик, М. Роман (фракція БЮТ), В.Гламазда, Л. Похила, В.Ткаченко, В.Часновський (фракція “Біла Церква регіональна”), С. Якимчук, В.Маршалок. М. Ільченко (фракція “Наша Україна”), В.Косоротов (фракція СПУ), В.Гантюк, І.Щериця, (депутатська група “Справедливість”), голова міської комісії з референдуму, член виконавчого комітету міської ради, директор державного ліцею М.Яременко.
В різному виступили депутати міської ради В.Часновський (фракція “Біла Церква регіональна”), М. Бондаренко, Ю. Присяжнюк (фракція БЮТ).
В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери ряду міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_576.html