ІІ засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:07-06-2007 19:00:00


14 травня відбулося ІІ засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, яке вів міський голова В. Савчук.
В ході сесійного засідання було затверджено міську програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2007-2008 роки, прийняті рішення про ліквідацію інформаційно - аналітичного центру медичної статистики і здоров`я "Медістант", реорганізацію міського відділу охорони здоров`я в управління та про надання пільг за оренду комунального майна.
На сесії міської ради також було розглянуто ряд питань щодо використання земель комунальної власності та інші, з яких були прийняті відповідні рішення.
В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради - В. Козачков (фракція БЮТ), О. Бура (депутатська група "Єдність"), М. Замашнюк (депутатська група "Справедливість"), В. Гламазда, Л. Похила (фракція "Біла Церква регіональна"), С.Якимчук, М. Ільченко (фракція "Наша Україна"), В. Косоротов, В. Яринко (фракція СПУ).
В роботі сесії взяли участь прокурор м. Біла Церква Г. Мельник, члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери ряду міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники міських ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_573.html