Заходи з нагоди 62-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Тема: Різні новини
Дата:15-05-2007 19:00:00


07-09 травня в місті відбувся ряд заходів з нагоди 62-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
08 травня ц.р. відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 62-річниці Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні.
В ході урочистостей міський голова В. Савчук привітав всіх присутніх з Днем Перемоги, наголосив на щоденній підтримці ветеранів Великої Вітчизняної війни з боку міської влади. Лише в цьому році для поліпшення соціально-побутового становища ветеранів війни з коштів державного і міського бюджетів було виділено 1,8 млн. грн.
Напередодні свята ветерани одержали одноразову допомогу. З коштів міського бюджету за програмою "Турбота" інвалідам та учасникам бойових дій були придбані газові прилади та виділені кошти для ремонту будинків і квартир на суму понад 17тис.грн. Інваліди війни також забезпечуються, згідно медичних показників, санітарно-курортними путівками, або отримують один раз на 2 роки їх компенсацію та ін.
Міський голова вручив ряду ветеранів грамоти, подяки міської ради та її виконавчого комітету і грошові винагороди, а подружжю Гаєвих, які в цьому році відсвяткували "золотий" ювілей сімейного життя - цінний подарунок.
Того ж дня відбулися покладання квітів до пам`ятних знаків, могил загиблих в роки війни, зустріч міського голови В. Савчука з активом ветеранських організацій міста, в ході якої він вручив 10 активістам грамоти і грошові винагороди та відкриття виставки картин міських художників "Пам`яті вірні".
Також міський голова зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які є й ветеранами спортивної діяльності, вручив їм подяки і грошові винагороди.
В рамках святкування Дня Перемоги, 07 травня ц.р. було проведено благодійний обід для 150 учасників бойових дій та інвалідів війни, а 340 лежачим інвалідам та учасникам бойових дій були вручені святкові набори.
09 травня в місті в рамках відзначення Дня Перемоги відбулася святкова хода до Меморіалу Слави, мітинг та покладання квітів до Вічного Вогню.
В ході мітингу присутніх привітали зі святом міський голова В.Савчук, Надзвичайний і Повноважений посол Словацької республіки в Україні У Руснак, радник посла Чеської республіки в Україні В.Рамбоусек, єпископ Білоцерківський та Богуславський, владика Серафим, голова міської ради Організації ветеранів України В. Волощенко, командир 72-ї окремої механізованої бригади Р.Хомчак, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор.
Того ж дня відбулася зустріч делегацій з Чеської та Словацької республіки та гостей міста з ветеранами Великої Вітчизняної війни, конкурс дитячого малюнку на асфальті "Весна 45 року" В святкових заходах взяли участь заступники міського голови, депутати та члени виконкому міської ради та ін.
Закінчилися урочисті заходи святковим салютом.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_569.html