Нарада за підсумками проведення місячника благоустрою
Тема: Різні новини
Дата:15-05-2007 19:00:00


04 травня відбулася нарада за підсумками проведення місячника благоустрою в місті, яку вів міський голова В.Савчук.
В ході наради міський голова поінформував присутніх про проведену роботу з санітарної очистки та благоустрою міста, яка відбувалася з 19 березня по 27 квітня ц.р.
Так, за даний період було відремонтовано 7120 м2 доріг на 18 вулицях міста, підготовлено до асфальтування 1400 м2. Під час місячника з благоустрою була проведена робота по впорядкуванню пам`ятних знаків, парку Слави, очистці берегової зони р. Рось. Відбулася акція "Обережно -омела", в ході якої було очищено 160 уражених дерев. Також було ліквідовано 43 стихійних сміттєзвалищ та вивезення 1850 м3 вуличного сміття на міське сміттєзвалище, відновлено і модернізовано освітлення ряду вулиць міста та ін.
На нараді було повідомлено про проведену роботу відповідними службами по виявленню порушень Правил благоустрою території міста певними організаціями та установами, про що було складено приписи на необхідність їх ліквідації.
В ході наради було акцентовано увагу присутніх на підтриманні належного стану міських транспортних зупинок, автомобільних стоянок, міських газонів, насаджень дерев і кущів та ін.
Міський голова В.Савчук відмітив ряд установ і організацій усіх форм власності та навчальних закладів міста, які взяли активну участь в ході робіт щодо благоустрою міста та акцентував на тих, що проігнорували загальноміські роботи.
В ході заходу представникам трьох міських ЖЕКів було вручено премію за найкраще впорядковану прилеглу територію.
В нараді взяли участь заступник міського голови С. Якимчук, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради А Магдич, начальник відділу охорони навколишнього природного середовища міської ради Т. Гапонова, голова міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення, представники міських ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_568.html