Урочисте відкриття змагань з велоспорту на Кубок України
Тема: Новини спорту
Дата:15-05-2007 19:00:00


04 травня в місті відбулося урочисте відкриття змагань з велоспорту на Кубок України з багатоденної гонки серед чоловіків та Всеукраїнських змагань серед жінок, юніорів та юніорок.
Відкриваючи змагання, міський голова В.Савчук відмітив важливу роль фізичної культури та спорту у формуванні здорового способу життя, вихованні позитивних рис як у молодого покоління, так і у дорослих. Акцентував увагу присутніх на великій роботі, яку проводять тренери міських спортивних закладів по підготовці спортсменів та вручив нагороду кращому спортсмену міста в квітні 2007р. - Майстру спорту з велоспорту, багаторазовому переможцю Всеукраїнських змагань О. Григоренку.
Міський голова також відзначив подяками тренерів О. Григоренка - Заслуженого майстра спорту з велоспорту, Чемпіона світу і Європи Р. Підгорною та Майстра спорту з велоспорту, чемпіона України та призера міжнародних змагань С. Чмирука.
В змаганнях візяли участь 22 команди з України, Білорусі, Молдови та Росії.
В заході взяли участь заступник начальника управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації А Щербина, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, президент Федерації велосипедного спорту України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Б. Іванов, Державний тренер збірної команди України з велоспорту на шосе М. Рогозян, представники ЗМІ та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_566.html