Робочий візит Президента України
Тема: Різні новини
Дата:15-05-2007 19:00:00


25 квітня в місті з робочим візитом перебував Президент України В.А.Ющенко.
В ході візиту Президент України взяв участь в церемонії відкриття пам`ятного знака постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи "Чорнобильський дзвін". В.А. Ющенко зазначив, що трагедія, яка сталася в 1986 році - має бути уроком для українського народу, ми маємо віддавати шану тим, хто захистив людство від чорнобильського лиха та зробити все можливе, щоб подібна трагедія ніколи не повторилась.
Президент України В.А. Ющенко наголосив на необхідності здійснення соціальної політики уряду щодо підтримки постраждалих категорій населення України від аварії на ЧАЕС і розробці програм відродження Чорнобильської зони.
В.А. Ющенко також акцентував увагу присутніх на політичній ситуації, яка склалася в Україні, окреслив своє бачення шляхів виходу із політичної кризи та створення європейської держави з повноцінним політичним, економічним і культурним життям.
В заході взяв участь Білоцерківський міський голова В.П. Савчук, який наголосив на необхідності такого пам`ятного знаку в місті Біла Церква, як данині пам`яті учасникам ліквідації наслідків на ЧАЕС.
Міський голова висловив слова вдячності всім, хто взяв участь у створенні пам`ятного знака "Чорнобильський дзвін", наголосив на підтримці міською владою білоцерківців, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.
Зазначив, що завдяки коштам Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Київської облдержадміністрації згодом буде вручено ордери на квартири інвалідам І групи та сім`ям, які мають дітей-інвалідів, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
До дня 21-річниці аварії на ЧАЕС міською владою також була надана матеріальна допомога 24 інвалідам - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.
В ході заходу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а Президент України В.А Ющенко в пам`ять про них висадив берези.
В заході взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації В.Ульянченко, голова Київської обласної ради В. Майбоженко, депутати Київської обласної ради, Білоцерківської міської ради, заступники міського голови, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор, представники чорнобильських організацій міста, громадськості, регіональних і міських ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_562.html