Чотирнадцята сесія Білоцерківської міської ради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:14-05-2007 19:00:00


25 квітня відбулося І засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
На початку сесії голова депутатської фракції міської ради БЮТ М. Бондаренко поінформував про рішення фракції БЮТ щодо відкликання зі складу депутатів міської ради та припинення повноважень деяких депутатів.
Депутат С. Шкляренко (фракція БЮТ), поінформував про створення депутатської групи "Єдність" в складі фракції БЮТ, до якої увійшли 5 депутатів фракції БЮТ. Головою депутатської групи "Єдність" обрано С. Шкляренка.
Голова фракції міської ради СПУ В. Іващенко повідомив присутніх про вихід фракції СПУ зі складу депутатської більшості до якої входять фракції БЮТ та НСНУ та наголосив на автономній роботі фракції щодо задоволення потреб міста.
В ході засідання було заслухано інформацію щодо стану роботи правоохоронних органів по дотриманню громадського порядку, безпеки дорожнього руху та боротьби зі злочинністю та затверджено комплексну програму сприяння профілактики правопорушення на 2007-2010 роки; розглянуто висновки та пропозиції щодо громадських слухань від 31 березня ц.р. по питанню доцільності будівництва сталепрокатного заводу в м. Біла Церква та затверджені заходи щодо проведення місцевого референдуму з даного приводу.
На засіданні було затверджено звіт про виконання бюджету м. Біла Церква на І квартал 2007 року та внесені зміни до бюджету ц.р. Також були доповнені заходи по програмі комплексного благоустрою територій та об`єктів інфраструктури м. Біла Церква на поточний рік.
В ході сесійного засідання було затверджено міську програму запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2007 - 2010 роки та прийнято рішення звернутись до голови Київської обласної ради В. Майбоженка та голови Київської облдержадміністрації В Ульянченко щодо ініціювання позачергової сесії Київської обласної ради з приводу передачі КОКП ВКГ "Київоблводоканал" та міського бюро технічної інвентаризації до власності територіальної громади м. Біла Церква.
На сесії міської роди також було розглянуто ряд питань щодо використання земель комунальної власності та інші, з яких були прийняті відповідні рішення.
В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради - М. Бондаренко, В. Козачков, Ю. Присяжнкж, Ю. Петрик, С. Беркут, О. Кучер, В Єрмоліна, В. Малюк (фракція БЮТ), К.Почерніна, О. Бура (депутатська група "Єдність" фракції БЮТ), В.Гламазда, Л. Похила, О.Ліневич (фракція "Біла Церква регіональна"), С. Якимчук, В. Маршалок (фракція "Наша Україна"), В. Іващенко, В. Косоротов, І. Сердюк (фракція СПУ), голова міської організації Соціал-демократичної партії України (об`єднаної) К. Бугайчук. В роботі сесії взяли участь депутати Київської обласної ради І. Шилов, Р. Науменко (фракція БЮТ), Г. Андріуца (фракція НСНУ), члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери міських організацій, політичних партій та громадських об`єднань, представники міських ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_561.html