Зустріч активу міських громадських організацій чорнобильського спрямування
Тема: Різні новини
Дата:22-04-2007 19:00:00


11 квітня відбулася зустріч активу міських громадських організацій чорнобильського спрямування із представниками управлінь соціального захисту населення, економіки, відділу охорони здоров`я міської ради, управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церква та комунальних служб міста.
В ході заходу міський голова В. Савчук зазначив, що такі зустрічі завжди проводились і будуть проводитись міською владою, тому що вони дають змогу детального ознайомитись з існуючими проблемами щодо соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та знайти шляхи їх вирішення.
Так, в ході зустрічі були розглянуті питання безкоштовного медичного обслуговування і забезпечення медикаментами, виплат коштів на оздоровлення та харчування, порядок нарахування пенсій, комунальних платежів пільговим категоріям білоцерківців, умови користування їх міським громадським транспортом та інше.
В заході взяли участь депутат міської ради М. Дашкевич (фракція НСНУ), заступник міського голови М. Антонюк, представники міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_555.html