Підготовка до виборів Президента України
Тема: Міська рада
Дата:27-09-2004 19:00:00


У місті проводяться заходи по підготовці до виборів Президента України. Усі мешканці міста можуть отримати інформацію про кандидатів на пост Президента України та ознайомитись з їх передвиборчими програмами на рекламних щитах "Вибори -2004". які розміщені в мікрорайонах міста.
Діють міські штаби, громадські приймальні, агітаційні пункти кандидатів на посаду Президента України В.Ф.Януковича. В.А Ющенка. П.М.Симоненка, О.О.Мороза. Н.М.Вітренко, А.К.Кінаха та інших, які проводять агітацію за даних кандидатів.


Так, зокрема, 21 вересня в місті відбувся мітинг з нагоди Міжнародного дня миру, у якому взяли участь представники жіночих організацій та інших громадських об‘єднань Київщини під егідою Київської обласної громадської організації Всеукраїнської спілки "Берегиня України".
Виступаючи на мітингу голова міської організації Партії регіонів, депутат Київської обласної ради, голова Координаційної ради коаліції громадсько - політичних сил "Біла Церква - за Януковича" В.Гламазда зазначив, що представники громадських об‘єднань зібралися, щоб сказати своє "Так!" стабільності, благополуччю, злагоді в суспільстві і заявити рішуче "Ні!" різним проявам політичної нестабільності, громадської непокори, безвідповідальним політичним гаслам та демагогічним заявам.
В.Гламазда акцентував увагу на тому, що діяльність Уряду на чолі з Прем‘єр-міністром України В. Ф. Януковичем спрямована на забезпечення миру і порядку в країні, вирішення соціально-економічних проблем країни, підвищення добробуту народу, відновлення економічної могутності держави та зміцнення міжнародного авторитету України.
Голова Київської обласної громадської організації Всеукраїнської спілки "Берегиня України" І.Харченко відмітила внесок жінок в розбудову української держави, забезпечення благополуччя і стабільності в суспільстві.
На мітингу виступили представники жіночих та молодіжних громадських організацій, освітніх та медичних закладів міста.
Учаснику мітингу прийняли звернення до жителів Київщини із закликом зберегти злагоду і мир у суспільстві, зробити свідомий вибір та віддати свій голос за кандидата на посаду Президента України Віктора Федоровича Януковича.
По закінченню   мітингу голова Київської обласної   громадської організації Всеукраїнської спілки   "Берегиня України" І.Харченко провела прес-конференцію для представників обласних та місцевих ЗМІ.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_55.html