Засідання тринадцятої сесії Білоцерківської міської ради
Тема: Міська рада
Дата:02-04-2007 19:00:00


29 березня відбулося засідання тринадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, яке вів міський голова В. Савчук.
Перед початком сесії були проведені засідання постійних депутатських комісій, на яких депутати розглянули додатково внесені проекти рішень.
На початку сесії член міської територіальної виборчої комісії В. Синякевич поінформував присутніх про зміну в складі депутатського корпусу міської ради. Зокрема, було визнано повноваження депутата В. Гнатюка, обраного за списками політичної партії "Віче", який буде працювати в комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв`язку, замість Ю.Залізняка, який склав депутатські повноваження.
В ході засідання перед присутніми були оприлюднені заяви депутатів міської ради. Так, депутат міської ради О. Діденко повідомив про вихід фракції СПУ із депутатської більшості, до якої входять фракції БЮТ та НСНУ; депутат міської ради М. Замашнюк поінформував, що до депутатської групи "Справедливість" ввійшли ще три депутати, серед яких - В. Гнатюк, В. Яровий (позафракційні) та В.Єрмоліна (фракція БЮТ); депутат міської ради, голова постійної комісії у справах соціального захисту населення М.Бондаренко ознайомив із заявою фракцій "Блок Юлії Тимошенко" та "Наша Україна" — "Про систему невідкладних заходів по розв`язанню політичної та соціально-економічної кризи в Україні".
В ході засідання було затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Біла Церква на 2007 рік, прийнято рішення провести місцевий референдум щодо впливу експлуатації Білоцерківського сталепрокатного заводу на екологічний стан м. Біла Церква 27 травня 2007р., внесено зміни до рішень міської ради V скликання від 29.12.2006р. №223-10-V "Про бюджет міста на 2007р." та від 19.07.2006р. №62 "Про створення цільового та затвердження положення про нього" Також було прийнято ряд рішень щодо використання комунального майна та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.
В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради - М.Бондаренко, Ю.Петрик, В.Козачков, С. Шуміліна, О. Кучер, Ю. Присяжнюк (фракція БЮТ), М.Замашнюк, І. Щериця, В. Гнатюк (депутатська група "Справедливість"),В. Гламазда, О.Ліневич, Л. Похила (фракція "Біла Церква - регіональна"), С. Якимчук (фракція "Народний Союз "Наша Україна"), А. Савва (фракція СПУ), перший заступник міського голови В. Росоха, керуючий справами виконкому міської ради М. Пшенік, начальник юридичного відділу міської ради В. Тишко, голова Білоцерківської міськрайонної організації Народного руху України О. Мамалиґа та ін.
В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники місцевих ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_548.html