Традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації
Тема: Міськвиконком
Дата:02-04-2007 19:00:00


26 березня відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів міський голова.
В ході прес-конференції міський голова повідомив про підготовку до чергового засідання сесії міської ради, в ході якої будуть розглянуті такі пріоритетні напрямки як: Програма соціально-економічного і культурного розвитку Білої Церкви на 2007 р. та сформована позиція міської ради щодо будівництва електросталепрокатного заводу на території міста. Наголосив на проведенні 31 березня ц.р. громадських слухань по питанню доцільності будівництва електросталепрокатного заводу та закликав білоцерківців взяти в них участь.
Міський голова В.Савчук зазначив, що між міською владою та представниками ТОВ "Євро фінанс ЛТД" було підписано соціальну угоду про співпрацю. Так, згідно угоди, обов`язками зі сторони міста є - неперешкоджати розповсюдженню достовірної інформації про даний об`єкт та координація роботи всіх служб міської ради щодо надання необхідних документів під час розробки проекту. Сторона забудовника, за умовами угоди, в місячний термін має розробити план і поетапно визначити об`єкти соціального значення, які будуть збудовані в місті ТОВ "Євро фінанс ЛТД".
Міський голова зазначив, що міською владою надано ряд пропозицій щодо визначення таких необхідних об`єктів соціального значення, це - будівництво окружної дороги, школи, дитячого садка, нових приміщень для онко- та тубдиспансерів та ін.
На прес-конференції міський голова В.Савчук акцентував увагу присутніх на проведенні 31 березня ц.р. загальноміської толоки, наголосив на персональній відповідальності керівників підприємств різних форм власності за виконання затверджених виконкомом міської ради заходів санітарної очистки, озеленення та благоустрою міста. Поінформував, що спільно із заступниками міського голови, представниками управлінь містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства було проаналізовано зовнішній стан мікрорайону Гайок та прийнято рішення розробити окрему програму з благоустрою даного мікрорайону.
В ході прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів щодо забезпечення життєдіяльності міста. На прес-конференції був присутній заступник міського голови С.Якимчук.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_544.html