Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства
Тема: Різні новини
Дата:22-03-2007 20:00:00


16 березня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Вітаючи присутніх зі святом, міський голова В. Савчук зазначив, що завдяки щоденній праці працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення забезпечується життєдіяльність Білої Церкви, створюються належні побутові умови для її жителів.
Міський голова наголосив, що одним із пріоритетних завдань міської влади є підтримка комунальних служб, створення належних умов для роботи та забезпечення працівників гідною заробітною платою.
Міський голова нагородив 4 кращих працівників сфери нагрудними знаками "За заслуги перед містом", та вручив ряду працівників Почесні грамоти, подяки Київської облдержадміністрації і цінні подарунки.
Від імені фракції БЮТ в Білоцерківській міській раді присутніх привітали зі святом депутати -М. Бондаренко та О. Кучер (фракція БЮТ), які вручили ряду працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення подяки і матеріальні допомоги.
Також прозвучали вітання та були вручені Почесні грамоти і нагрудні знаки "Відмінник служби" від голови Київського обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення В. Лєбєдєва.
В заході взяли участь секретар міської ради С. Смолякова, депутати міської ради, перший заступник міського голови В. Росоха, заступник міського голови С. Якимчук, в.о. начальника житлово-комунального господарства А. Магдич, начальники відділів та служб міської ради, представники громадськості та засобів масової інформації.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_541.html