Зустріч з керівниками міського відділу Головного управління МВС України
Тема: Міськвиконком
Дата:21-03-2007 20:00:00


13 березня відбулася зустріч міського голови В. Савчука, секретаря міської ради С.Смолякової, депутатів міської ради - членів постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності, правопорядку та оборонної роботи з керівниками структурних підрозділів міського відділу Головного управління МВС України в Київській області.
Виступаючи перед присутніми, міський голова В. Савчук зазначив, що метою зустрічі є вивчення та аналіз проблемних питань, які існують у правоохоронців, акцентував увагу присутніх на співпраці міської влади та керівництва міського відділу міліції щодо забезпечення правопорядку і законності в Білій Церкві, наголосивши, що ці питання будуть розглянуті на сесії міської ради в березні ц.р.
В ході зустрічі присутні обговорили питання матеріально-технічного забезпечення правоохоронців, зупинилися на проблемах кадрового забезпечення ряду підрозділів міського відділу міліції.
Задля подальшого вивчення проблем та з метою розробки відповідної програми підтримки міліції в місті створена робоча група з депутатів міської ради та керівників структурних підрозділів міського відділу ГУ МВС України в Київській області.
В зустрічі взяли участь начальник міського відділу ГУ МВС України в Київській області Ю. Квятківський, начальник управління внутрішньої безпеки ГУ МВС України в Київській області М. Таранов, представники місцевих ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_535.html