Прес-конференція міського голови
Тема: Міськвиконком
Дата:20-03-2007 20:00:00


12 березня відбулася прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку вів міський голова В.Савчук.
В ході прес-конференції міський голова ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності міської влади. Так, була акцентована увага на роботі з благоустрою міських вулиць. Зокрема, міський голова проінформував, що спільно із заступниками міського голови, представниками управлінь містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства було проаналізовано зовнішній стан центральних вулиць міста, будівель, що розміщені на них, тротуарів і доріг. Зазначив, що управлінню містобудування і архітектури було поставлене завдання розробити паспорти зовнішнього упорядкування фасадів 5 старовинних будинків в центрі міста, визначити ділянки тротуарів, які в першу чергу будуть вимощені тротуарною плиткою та об`єкти негайного упорядкування. Містобудівною радою вже затверджено концепцію реконструкції Торгової площі, розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. Я. Мудрого. В рамках оновлення міста також буде проведено до 9 Травня ц.р. заміну доріжки та підсилено освітлення в Парку Слави.
Після цього була проведена зустріч міського голови з керівниками підприємств і установ, які знаходяться в центральній частині міста. Під час бесіди з ними міський голова поінформував про наміри міської влади щодо благоустрою і звернувся з проханням провести на своїх прилеглих територіях роботи з благоустрою і прибирання.
На прес-конференції міський голова також повідомив про підготовку до чергового засідання сесії міської ради, в ході якої будуть розглянуті такі пріоритетні напрямки як: робота правоохоронних органів на території міста, Програма соціально-економічного і культурного розвитку Білої Церкви на 2007 рік та сформована позиція міської ради щодо будівництва сталепрокатного заводу.
Міський голова В.Савчук наголосив на проведенні запланованих заходів щодо продажу, шляхом аукціону, нерухомості і земельних ділянок, що знаходяться в комунальній власності міста та на важливості громадських слухань, які будуть проведені 14 березня ц.р. щодо будівництва сталепрокатного заводу.
В ході прес-конференції міський голова відповів на поставлені питання журналістів.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_530.html