Виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань промислової політики
Тема: Різні новини
Дата:15-03-2007 20:00:00


06 березня в місті відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань промислової політики (голова - народний депутат України С.Матвієнков).
В ході засідання присутні проаналізували перспективи розвитку металургії в Україні шляхом впровадження новітніх технологій переробки металобрухту та обговорили можливість будівництва в м.Біла Церква електросталепрокатного заводу.
Присутні народні депутати України, фахівці профільних міністерств і відомств, спеціалісти з питань металургії звернули увагу керівників проекту будівництва на необхідність більш повного економічного, технічного та екологічного проектування будівництва.
Зокрема, значна увага приділялася забезпеченню кадровим потенціалом підприємства, впровадженню новітніх технологій екологічного контролю, вивченню потреб та можливостей ринку України з металобрухту.
Члени комісії прийняли рішення взяти за основу проект будівництва заводу, та врахувати ці зауваження.
В роботі комітету взяли участь перший заступник Міністра України з промислової політики П.Колесніков, Міністр Кабінету Міністрів України по зв`язках з Верховною Радою України І.Ткаленко, заступник міського голови С.Якимчук, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р.Плугатор, представники ТОВ "Євро фінанс ЛТД" Алі Хані Омран, В.Макаренко, представники громадськості міста і району, журналісти місцевих ЗМІ та інші.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_528.html