Засідання медичної ради міста
Тема: Новини медицини
Дата:15-03-2007 20:00:00


05 березня міський голова В.П. Савчук взяв участь у засіданні медичної ради міста, в ході якої було проаналізовано роботу лікувально-профілактичних установ в 2006 році.
Як наголосив міський голова В. П. Савчук, в роботі закладів охорони здоров`я в 2006 році намітився ряд позитивних тенденцій, але на засідані основна увага акцентувалась на першочергових завданнях, які необхідно вирішити, щоб поліпшити медичне обслуговування населення.
Це забезпечення медичним устаткуванням - придбання кардіообладнання для міської лікарні №1 та стерилізатора для міської лікарні №2, на що передбачено виділення коштів відповідно 212 і 350 тис. грн., проведення ремонтних робіт в операційних блоках, створення належних умов для проведення планових операцій, реконструкція дитячої поліклініки, на що буде виділено з міського бюджету 1 млн. грн. В І півріччі поточного року потребує вирішення більш ефективне медикаментозне забезпечення лікарень та покращення харчування стаціонарних хворих. Наповнення бюджету в II півріччі 2007 року відповідно до Бюджетного кодексу дасть змогу виділити більше коштів для функціонування лікувальних установ і надання ефективної медичної допомоги населенню. Міський голова В.П. Савчук звернув увагу головних лікарів та голів профспілкових комітетів на необхідність оновлення документів квартирного обліку медичного персоналу з тим, щоб у перспективі спеціалісти сфери були забезпечені житлом. На засіданні медичної ради піднімались питання додаткової оплати лікарів, що працюють в шкідливих умовах. Незабаром буде відкрита амбулаторія сімейної медицини для жителів мікрорайону Леваневського за адресою — вул. Некрасова, 115.
Для поліпшення фінансування медичної галузі, наголосив міський голова, необхідно оптимізувати мережу лікувальних заходів, зробити все необхідне, щоб населення міста могло одержувати кваліфіковану медичну допомогу.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_525.html