Спортивно-мистецьке свято Бал Олімпійців
Тема: Новини спорту
Дата:15-03-2007 20:00:00


03 березня в місті відбулося спортивно-мистецьке свято "Бал Олімпійців".
В ході свята відбулася зустріч міського голови В.Савчука з учасниками Олімпійських ігор, чемпіонів світу, Європи та провідними спортсменами міста. В ході зустрічі міський голова відмітив важливу роль спорту у вихованні підростаючого покоління, зазначив, що особистий приклад спортсменів високого рівня є визначальним у підготовці молоді, наголосив на підтримці міською владою розвитку спорту в місті та вручив 15 провідним спортсменам цінні подарунки.
На зустрічі спортсмени висловили свої побажання та бачення щодо підтримки і розвитку спорту, виховання спортсменів міжнародного класу та ін.
В зустрічі взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники міських ЗМІ.
В рамках спортивного мистецького свята спортсмени відвідали ряд спортивних установ міста, ознайомились з умовами виховання в них учнів.
Цього ж дня відбулося підведення підсумків спортивних досягнень за 2006 рік. Так були визначені переможці в 21 номінації, нагороджені кращі спортсмени, тренери, ветерани спорту, відзначені кращі спортивні установи міста, федерації та команди і визначено кращого спортсмена спортивного 2006 року, яким став учасник Олімпійських ігор в Афінах, переможець та призер Кубка світу, Чемпіонатів Європи, всеукраїнських та міжнародних змагань з велоспорту, Заслужений майстер спорту України В. Дюдя.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_523.html