Про доцільність будівництва електросталепрокатного заводу
Тема: Різні новини
Дата:15-03-2007 20:00:00


01 березня в місті відбувся круглий стіл на тему "Про доцільність будівництва електросталепрокатного заводу у місті Біла Церква".
Виступаючи перед присутніми, міський голова В. Савчук зупинився на питанні екологічної безпеки функціонування заводу, акцентував увагу присутніх на необхідності економічного обгрунтування будівництва підприємства.
Присутні обговорили висновки експертних груп з питань екології та соціально-екологічних проблем будівництва електросталепрокатного заводу в м. Біла Церква.
Основні проблемні питання, що стосувалися будівництва заводу в основному стосувалися екологічних проблем, використання земельних ділянок в межах міста, водних та транспортних ресурсів.
Присутні вирішили глибоко вивчити ці проблемні питання та з цією метою відправити робочу групу з депутатів міської ради, відповідних спеціалістів до міста Рибниці, де діє аналогічний завод.
В роботі громадських слухань взяли участь секретар міської ради С.Смолякова, заступники міського голови С.Якимчук, М.Антонюк, керуючий справами виконкому М.Пшенік, голова Білоцерківської міськрайонної ОДПІ В.Мічурін, представники ТОВ "Євро-фінанс ЛТД" В.Макаренко, П.Побєдаш, депутати та члени виконкому міської, фахівці та спеціалісти з природоохоронних питань, представники міських організацій політичних партій, громадських формувань та місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_521.html