Робоча нарада із керівниками житлово-експлуатаційних контор № 1-4
Тема: Міськвиконком
Дата:15-03-2007 20:00:00


01 березня міський голова В.Савчук провів робочу нараду із керівниками житлово-експлуатаційних контор № 1-4.
Міський голова зазначив, що в подальшому керівники всіх ЖЕКів міста щомісяця будуть звітуватись про проведену роботу та окреслювати основні плани на наступний місяць.
В ході наради керівники ЖЕКів № 1-4 доповіли про роботу, яка була проведена ними за січень - лютий 2007 року. Так, за звітний період було проведено ремонти близько 30 під`здів, дахів, поточні ремонти будинкових мереж, перевірка димових каналів, реставрація сміттєвих контейнерів, прибирання під`їздів і прибудинкових територій, зріз аварійних дерев та ін. Працівниками ЖЕКів проводиться постійна робота по укладанню договорів з квартиронаймачами та ін.
Як зазначили керівники ЖЕКів проблемами є -. недостатня кількість обслуговуючого персоналу, низький рівень проплати населення за отримані послуги, за січень-лютий ц.р. він становить від 60% до 92%. Також ЖЕКи недоотримують дотації з міського бюджету, що не дає в достатній мірі виконувати обсяги запланованих робіт та розраховуватися із підприємствами - надавачами послуг.
На нараді були визначені основні завдання в роботі на березень ц. р. : ремонт під`їздів, будинків, ліфтів, заміна трубопроводів, освітлення вулиць, зрізка аварійних дерев та ін.
В нараді взяли участь заступник міського голови С. Якимчук, начальник управління житлово - комунального господарства міської ради Ю. Ломакін, його заступник - А. Магдич, представники ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_520.html