Засідання дванадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:14-03-2007 20:00:00


28 лютого відбулося засідання дванадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
Перед початком засідання міський голова В.Савчук вручив грамоту та подяки з грошовими винагородами трьом білоцерківцям, які врятували життя людині, що потрапила в надзвичайну ситуацію.
На початку сесії голова міської територіальної виборчої комісії В.Кузнецова поінформувала присутніх про зміни в складі депутатського корпусу міської ради. Зокрема, було визнано повноваження депутата міської ради В.Часновського, обраного за списками міської організації Партії регіонів.
В ході засідання було затверджено план роботи Білоцерківської міської ради на 2007 рік, заслухано звіт про виконання бюджету міста за 2006 рік, звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом міської ради у минулому році, прийнято до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку м.Біла Церква за 2006 рік, інформації начальників управління Пенсійного фонду України та державної виконавчої служби у місті про проведену роботу в минулому році.
Також було заслухано звіт начальника управління комунальної власності міської ради щодо ходу приватизації та надходження коштів від приватизації за 2006 рік і заступника міського голови В.Гнатюка. На засіданні були внесені зміни до рішення 10 сесії міської ради V скликання від 29.12.2006р. № 223-10-У "Про бюджет міста на 2007 рік" та ін. Затверджені положення ряду структурних підрозділів міської ради, прийнято ряд рішень щодо використання комунального майна та розглянуто інші питання, з яких прийняті відповідні рішення.
В ході засідання було прийнято рішення підтримати депутатські запити С.Беркута до Верховної Ради України, Київської обласної ради і Державного комітету України із земельних ресурсів щодо визначення земельних меж м.Біла Церква.
В обговоренні питань взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов (фракція БЮТ), депутати міської ради - М.Бондаренко, О.Кучер, Ю.Присяжнюк, І.Кошель, І.Козаченко (фракція БЮТ), В.Содомора, І.Щериця (депутатська група "Справедливість" фракції БЮТ), В.Гламазда, Л.Похила, В.Штика, В.Ткаченко (фракція "Біла Церква регіональна"), СЯкимчук, М.Дашкевич (фракція "Народний Союз "Наша Україна"), В.Косоротов, В.Іващенко, А.Савва (фракція СПУ), перший заступник міського голови В.Росоха, заступник міського голови В.Гнатюк, керуючий справами виконкому міської ради М.Пшенік. В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_518.html