Прес-конференція міського голови
Тема: Міськвиконком
Дата:14-03-2007 20:00:00


26 лютого відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів міський голова В.Савчук. В ході прес-конференції міський голова підвів підсумки засідання позачергової одинадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, в ході якого були внесені зміни до рішення щодо тарифів на житлово - комунальні послуги. Зокрема, було прийнято рішення про зниження тарифів на житлово-комунальні послуги для населення стосовно квартирної плати, гарячого і холодного водопостачання та водовідведення.
Міський голова також повідомив про зустріч представників міської влади із приватними підприємцями, що проводять свою діяльність на ринках міста, під час якої був розглянутий ряд питань щодо організації їх діяльності та ін. Окреслив основні напрямки діяльності міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста.
На прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на поставлені питання журналістів.
В ході прес-конференції взяв участь заступник міського голови С.Якимчук.
Цього ж дня відбулася прес - конференція, яку вів заступник міського голови М.Антонюк. В ході прес-конференції присутні були ознайомлені із законодавством України щодо створення прийомних сімей, заходами, які проводять відповідні служби по відбору кандидатів у прийомні батьки та визначення дітей, що можуть мати статус прийомних, умовами виховання таких дітей, фінансовим і матеріальним забезпеченням даних сімей та ін.
В ході прес-конференції взяли участь в.о. начальника служби у справах неповнолітніх міської ради В.Кисельова, директор Центру соціальних служб для сім`ї та молоді Л. Севериненко, заступник начальника відділу у справах сім`ї та молоді міської ради В.Степашкіна, в.о. начальника відділу призначень та виплат державних допомог сім`ям з дітьми управління соціального захисту населення міської ради В.Яковець.
На прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_516.html