Засідання позачергової одинадцятої сесії Білоцерківської міської ради
Тема: Міська рада
Дата:14-03-2007 20:00:00


24 лютого відбулось засідання позачергової одинадцятої сесії Білоцерківської міської ради V скликання , яку вів міський голова В. П. Савчук.
На сесії було розглянуто питання про внесення змін до рішення чергової сесії міської ради V скликання від 29.08.2006 року за №116 "Про тарифи на житлово-комунальні послуги", яке доповідав міський голова В. П. Савчук. Його співдоповідачами були начальник КО КП ВКГ "Київоблводоканал" І. П. Соломаха та директор КП "Білоцерківтепломережа" В.В. Черненко.
В обговоренні даного питання виступили народний депутат України Ю.В.Тимошенко (фракція БЮТ), народний депутат України В. А. Бондик (фракція Партії регіонів), депутати міської ради В .М. Гламазда (фракція "Біла Церква регіональна"), О.С.Ліневич (фракція "Біла Церква регіональна"), О.В.Кучер (фракція БЮТ), В.А.Маршалок (фракція "Наша Україна"), керуючий справами виконавчого комітету, лідер міської організації СПУ М. І. Пшенік.
Всі депутати міської ради були одностайні у прийнятті рішення про зниження тарифів на житлово-комунальні послуги для населення стосовно квартирної плати, гарячого і холодного водопостачання та водовідведення. З питань про набуття права власності на землю в м. Біла Церква та про набуття права на об`єкти комунального майна в м. Біла Церква доповідав перший заступник міського голови В. Й.Росоха. Було прийнято рішення, що дане право власності здійснюється на конкурентних засадах виключно шляхом проведення відкритого аукціону.
Також на сесії були внесені зміни до рішення дев`ятої сесії міської ради V скликання за №187 від 26.12.2006р. "Про план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2007 рік".
В роботі сесії взяли участь народні депутати України Ю. В. Тимошенко, А.В.Шевченко, Б.В.Губський, С.Г.Осика, У.М.Мостіпан (фракція БЮТ), В.А.Бондик (фракція Партії регіонів), В.А.Сільченко (фракція СПУ), голова Київської обласної ради В.В. Майбоженко, депутат Київської обласної ради Ш.Шилов (фракція БЮТ), члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники центральних, регіональних, міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_514.html