Обласна нарада депутатів
Тема: Різні новини
Дата:14-03-2007 20:00:00


22 лютого в м. Біла Церква відбулась обласна нарада депутатів Київської обласної ради, міських голів, голів районних рад, голів райдержадміністрацій, сільських, селищних голів, яку вів голова Київської обласної ради В. Майбоженко.
На нараді було обговорено Програму соціально-економічного і культурного розвитку Київської області на 2007 рік і стратегію розвитку Київщини до 2015 року. З доповіддю та співдоповідями виступили заступник голови Київської облдержадміністрації Ю. Ковбасюк, заступник голови Київської обласної ради С. Доротич, перший заступник голови Київської облдержадміністрації В. Вакараш, перший заступник голови Київської обласної ради О. Качний.
Зокрема, було зазначено, що 37 млн. грн. з обласного бюджету буде спрямовано на реформування житлово-комунальної сфери, 53 млн. - на ремонт доріг. Субвенцій з державного бюджету на потреби області виділено 176 млн. грн.
В нараді взяли участь міський голова В.Савчук, перший заступник міського голови В.Росоха, заступник міського голови С. Якимчук, керуючий справами виконкому М. Пшенік, представники місцевих і регіональних ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_512.html