Нарада з керівниками житлово-експлуатаційних контор міста
Тема: Міськвиконком
Дата:18-02-2007 20:00:00


05 лютого в місті перший заступник міського голови В. Росоха, заступник міського голови С. Якимчук провели нараду з керівниками житлово-експлуатаційних контор міста щодо ефективного використання коштів, майна та приміщень міської комунальної власності, що знаходяться на балансі ЖЕКів.
В ході наради присутні обговорили питання щодо ефективності використання коштів на ремонт під`їздів, дахів, підвищення рівня оплати мешканцями міста комунальних послуг, необхідності проведення аналізу використання приміщень міської комунальної власності, що знаходяться на балансі ЖЕКів.
Першим заступником міського голови В. Росохою, заступником міського голови С. Якимчуком були висловлені зауваження щодо роботи начальників ЖЕКів, що в основному стосувалися якості надання послуг, ефективності використання майна та приміщень, звернули увагу присутніх на необхідності впровадження в місті енергозберігаючих технологій.
В нараді взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ю. Ломакін, начальник фінансового управління міської ради С.Терещук, представники місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_498.html