Прес-конференція заступника міського голови В. Росохи
Тема: Міськвиконком
Дата:18-02-2007 20:00:00


22 січня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів перший заступник міського голови В. Росоха.
В ході прес-конференції перший заступник міського голови повідомив журналістам про зміну надавачів послуг по комплексному харчуванню дітей в загальноосвітніх школах м. Біла Церква, які виникли у зв`язку із змінами в законодавстві. Так, вигравши тендер, який проводило Міністерство праці і соціальної політики України, надавати послуги по харчуванню з другого семестру 2006-2007 навчального року в міських навчальних закладах буде ТОВ "Візит" (директор – О. Дмитревич). Через ці зміни виникли певні ускладнення, що привели до неповноцінного і нераціонального харчування учнів. Крім того, за умовами тендеру, буде знижена вартість комплексного обіду на 1 учня з 7,60 грн до 5,30 грн.
Перший заступник міського голови В. Росоха зазначив, що представники депутатського корпусу міської ради протягом двох тижнів будуть проводити контроль за організацією та якістю харчування дітей в школах.
На прес-конференції перший заступник міського голови В.Росоха також поінформував присутніх про те, що зареєстровано ініціативну групу мешканців міста, які проводять роботу по підтримці проведення громадських слухань щодо будівництва електросталепрокатного заводу в межах Білої Церкви. 18 січня ц.р. відбулось засідання дорадчого комітету, головою якого є К. Бугайчук, в ході якого було розроблено план дій робочої групи по проведенню роз`яснювальної роботи з даного питання серед жителів міста.
В ході прес-конференції присутні також були ознайомлені з планами міської влади щодо впровадження енергозберігаючої політики, які в подальшому приведуть до перегляду тарифів за теплопостачання і житлово-комунальні послуги.
Перший заступник міського голови акцентував увагу присутніх представників ЗМІ на заходах, які проводить міська влада щодо забезпечення життєдіяльності міста. Це залучення інвестицій в реконструкцію та ремонт центральних вулиць міста, їх освітлення, приведення у відповідність до чинного законодавства порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які знаходяться на території міста та ін.
На прес-конференції перший заступник міського голови В.Росоха дав відповіді на всі поставлені питання журналістів.
В ході прес-конференції взяв участь заступник міського голови С. Якимчук.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_487.html