Презентація книги В. Стуса “Отак і згорай!”
Тема: Новини освіти
Дата:14-02-2007 20:00:00


18 січня в рамках поетичного ІІІ фестивалю “Соборний дзвін”, присвяченого Дню Соборності України, відбулися презентація книги В. Стуса “Отак і згорай!” та вечір поезії В. Стуса.
Даний фестиваль ініційований Білоцерківською міською радою та Білоцерківським міськрайонним об’єднанням ВУТ “Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка.
Відкриваючи презентацію книги та вечір поезії, голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка В. Іванців зазначив, що проведення поетичного фестивалю “Соборний дзвін” сприяє формуванню в молодшого покоління патріотизму, духовності, вихованню позитивних моральних рис, акцентував увагу присутніх на значному внеску творчості В. Стуса в розвиток та становлення української літератури.
В заходах взяли участь упорядник–редактор книги В. Стуса “Отак і згорай!” В. Грабовський, редактор газети “Наша віра” Є.Сверстюк, правозахисник В.Овсієнко, викладачі, учні та студенти загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста, представники творчої інтелігенції, громадськості та місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_477.html