Нарада по підведенню підсумків роботи з цивільного захисту населення
Тема: Різні новини
Дата:14-02-2007 20:00:00


18 січня відбулася нарада по підведенню підсумків роботи з цивільного захисту населення міста в 2006 році, яку вів міський голова В. Савчук.

В ході наради міський голова зазначив, що необхідно покращувати роботу по запобіганню і попередженню виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на підприємствах міста, наголосив на проведенні заходів щодо підготовки працюючого персоналу до дій в умовах можливого виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідацій їх наслідків.
На нараді виступив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Ю. Кузнецов, який доповів про підсумки роботи з цивільного захисту м. Біла Церква за 2006р. та окреслив основні завдання на 2007р.
Зокрема, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради зазначив, що в 2006р. службами цивільної оборони була проведена робота по удосконаленню організаційно-штатної структури, оснащеності майном, технікою, приладами.
Органами управління цивільного захисту розроблено план евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій в межах міста. Проводилася робота по удосконаленню організації надання невідкладної медичної допомоги постраждалим і лікувально-профілактичного забезпечення та ін.
В ході заходу були відзначені ряд підприємств, установ і організацій, де активно велася робота по підвищенню рівня цивільного захисту, підготовки працюючого персоналу до дій в умовах загрози виникнення і подолання наслідків надзвичайних ситуацій. Серед них ЗАТ “Росава”, ВАТ “Трібо”, КП “Білоцерківхлібопродукт”, КОКП ВКГ “Київоблводоканал” та ін.
На ряді підприємств міста велася недостатня робота по попередженню та оперативному реагуванню на надзвичайні ситуації. Це, зокрема, ЗАТ НВФ “Ферокерам”, ВАТ завод “Металіст”, ТОВ “Укр-Пак”, Білоцерківське відділення АКБ “Укрсоцбанк” та ін.
В ході наради було наголошено, що одним з відкритих залишається питання забезпечення засобами колективного, індивідуального та медичного захисту працюючого персоналу підприємств.
В ході наради міський голова В. Савчук вручив подяки та грошові винагороди ряду керівників підприємств міста за позитивно проведену роботу з цивільного захисту населення в 2006 році.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_476.html