Врегулювання ставок фіксованого податку
Тема: Міськвиконком
Дата:17-01-2007 20:00:00


Про врегулювання ставок фіксованого податку для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб
від 26 грудня 2006р. № 212

дев`ятої сесії міської ради
п`ятого скликання
Про врегулювання ставок
фіксованого податку для
суб’єктів господарської
діяльності – фізичних осіб


Розглянувши пропозиції Білоцерківської об`єднаної державної податкової інспекції Київської області, відповідно до п.24 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.14 Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.92р №1392 “ Про прибутковий податок з громадян”, міська рада вирішила:

1. Встановити вартість фіксованого податку в розмірі 60 гривень за календарний місяць.
2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення шостої сесії міської ради ХХІІІ скликання № 30 від 15.06.1999 року “Про встановлення фіксованого податку” з змінами та доповненнями.
3. Відділам внутрішньої політики та інформаційно – аналітичної роботи
( Дудко Н.І. ) довести до відома населення, через засоби масової інформації, дане рішення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради у справах бюджету, фінансів і цін.
5. Це рішення набуває чинності з 1 січня 2007 року.


Міський голова В.П. Савчук

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК
До проекту рішення Білоцерківської міської ради „Про врегулювання ставок фіксованого податку для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб”

Проект рішення Білоцерківської міської ради „Про врегулювання ставок фіксованого податку для суб’єктів господарської діяльності-фізичних осіб” підготовлено і внесено на розгляд згідно вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
Метою рішення є :
- Поповнення місцевого бюджету;
- Приведення у відповідність вартості фіксованого податку для СГД – фізичних осіб, які здійснюють торгівлю на ринках міста, до середньо-обласного рівня.
Набуває чинності даний регуляторний акт з 1 січня 2007 року. Втрачає чинність дане рішення після прийняття нового при необхідності за результатами повторного чи періодичного відстеження або за умови зміни законодавства.
Причини виникнення проблеми :
- чинне регулювання ставок фіксованого податку суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб не відповідає вимогам Закону України ’’Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності № 1160-IV від 11.09.03 :
- необхідність поповнення міського бюджету;
- вартість фіксованого патенту є значно нижчою віл граничної межі;
- нині діюча ставка фіксованого податку на роздрібну торгівлю не відповідає доходам, які отримуються СГД-фізичними особами на ринках.
Підготовлений проект рішення пройшов усі процедури розгляду згідно діючого законодавства , а саме :
- оприлюднено повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту в газеті „Юр`ївська земля“ від 28 вересня 2006 року №39.
- на Веб-сайті міста http://www.bilatserkva.info оприлюднено повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту та рішення з аналізом впливу регуляторного акта 19.07.2006 року.
З дати оприлюднення проекту регуляторного акта зауважень та пропозицій до Білоцерківської державної податкової інспекції не надходило.
Проведено громадське слухання по обговоренню проекту регуляторного акта “Про врегулювання ставок фіксованого податку для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб” 21.11.2006 року на яке були запрошені представники Ліги та Спілки дрібних підприємців, депутати міської ради, керівники профспілкових організацій та всі зацікавлені в даному питанні фізичні особи.
Враховуючи вищевикладене, постійна комісія міської ради у справах бюджету, фінансів і цін, на яку покладено повноваження у здійсненні Державної регуляторної політики, розглянувши надані матеріали ( проект рішення, аналіз регуляторного впливу) погоджує проект рішення Білоцерківської міської ради „Про врегулювання ставок фіксованого податку для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб м. Біла Церква”.

Голова постійної комісії міської ради
у справах бюджету, фінансів
і цін з повноваженнями здійснення
державної регуляторної політики В.А.Маршалок


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_463.html