Зміни в структурі міської ради
Тема: Міськвиконком
Дата:16-01-2007 20:00:00


Рішення про реорганізацію в структурі міської влади
від  14 грудня  2006р.                                            № 178
 
восьмої  сесії міської ради
п’ятого скликання
Про зміни в структурі
міської ради
 
       Згідно із п. 6 ст.42, п.5 ст.26 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на  виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 31.08.2006р. № 712 “Про додаткові  заходи з упорядкування структури Київської обласної  державної адміністрації” Білоцерківська міська рада вирішила:
1.Реорганізувати з 15 лютого 2007 року шляхом ліквідації такі структурні підрозділи міської ради і з такою кількістю штатних одиниць:

       1.1.Відділ у справах соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
-6 од.
 
 
       1.2.Служба з виплати пільг та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
- 3 од.
 
 
       2.Перейменувати з 15 лютого 2007 року  управління соціального захисту населення міської ради в управління соціального захисту та захисту населення від наслідків  Чорнобильської катастрофи міської ради.

      3.Відділ у справах соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в кількості 6 (шість) штатних одиниць і  службу з виплати пільг та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в кількості 3 (три) штатних одиниці, що реорганізуються підпорядкувати з 15 лютого 2007 року управлінню соціального захисту та захисту  населення від наслідків Чорнобильської катастрофи міської ради.
     4.Виконавчому комітету міської ради згідно цього рішення внести відповідні зміни до штатного розпису  управління соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи міської ради.
 
    5.Фінансовому управлінню міської ради (Терещук С.Г.)   внести на 2007 рік відповідні зміни у фінансування утримання штатів управління соціального  захисту та захисту  населення від наслідків Чорнобильської  катастрофи міської ради.
 
    6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань соціального захисту населення.
 
Міський голова                                             В.П.Савчук


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_456.html