Урочистості з нагоди 25-річчя з дня заснування військово-патріотичного центру
Тема: Різні новини
Дата:03-12-2006 20:00:00


24 листопада в місті відбулися урочистості з нагоди 25-річчя з дня заснування військово-патріотичного центру (керівник -В.Краєвський).
Вітаючи присутніх зі святом, міський голова В.Савчук відмітив важливість даного центру в розвитку підростаючого покоління міста, адже в ньому виховується близько 200 юнаків та дівчат. Зазначив, що в центрі займаються не тільки патріотичним вихованням, а й пошуковою роботою, в ході якої було знайдено та перезахоронено останки загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни.
Міський голова нагородив нагрудним знаком "Відзнака міського голови" керівника військово-патріотичного центру В.Краєвського та вручив ряду активістів подяки з наданням матеріальної винагороди.
В ході заходу присутніх привітали народний депутат України В.Бондик (фракція Партії регіонів), депутати міської ради - голова фракції "Біла Церква регіональна" В.Гламазда та О.Ліневич ( фракція "Біла Церква регіональна"), які вручили представникам центру ксерокс.
Присутні також отримали вітання від депутата Київської обласної ради, члена виконавчого комітету міської ради І.Шилова (фракція БЮТ), депутата Київської обласної ради, голови бюджетної комісії В.Полочанінова (фракція СПУ) та ін.
В заході взяли секретар міської ради С.Смолякова, заступник міського голови М.Антонюк, депутати міської ради , керівники ряду міських громадських організацій, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_429.html