Прес-конференція секретаря обкому СПУ
Тема: Міська рада
Дата:03-12-2006 20:00:00


22 листопада відбулася прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку вів народний депутат України, перший секретар обкому СПУ В.Сільченко (фракція СПУ).
В ході прес-конференції народний депутат України зазначив, що, відповідно до законодавства щодо діяльності народних депутатів, щоквартально в місті будуть проходити його особисті прийоми громадян та періодичні звіти. Це надасть можливість встановити конструктивний діалог з населенням, вирішити питання надання необхідної допомоги та зняти соціальну напругу серед виборців в регіоні.
На прес-конференції В.Сільченко поінформував присутніх про основні питання, з якими до нього звертались білоцерківці під час першого особистого прийому, що проходив цього ж дня. Зокрема, піднімались питання щодо чорнобильських проблем та соціального захисту і надання матеріальної допомоги мешканцям міста та ін.
Народний депутат України В.Сільченко також зазначив, що йому відомі проблеми міста, які потребують додаткових фінансових ресурсів, це ремонт доріг та завершення будівництва школи на вул. Зеленій.
В ході прес-конференції взяв участь депутат Київської обласної ради, голова бюджетної комісії В.Полочанінов (фракція СПУ), який повідомив, що під час засідання бюджетної комісії Київської обласної ради було вирішено до кінця 2006 р. профінансувати 60% від суми, що необхідна для реконструкції міського пологового будинку з Київського обласного бюджету розвитку.
В заході взяв участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради, перший секретар міськкому СПУ М.Пшенік.
В ході прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_426.html