Конференція Білоцерківської міської організації “Ветерани Чорнобиля”
Тема: Різні новини
Дата:26-10-2006 19:00:00


21 жовтня в місті відбулась 2-га конференція Білоцерківської міської громадської організації “Ветерани Чорнобиля”, в роботі якої взяли участь 119 делегатів, які представляли 6 тис. організацію.
В ході конференції були розглянуті основні завдання, які слід вирішити в 2007 році, а серед них - поліпшення медичного обслуговування чорнобильців, їх пенсійного забезпечення, вирішення ряду соціально-побутових питань та ін.
Учасники конференцій акцентували увагу на тому, що в державі не виконується Закон України “ Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи “, не мають статусу потерпілих діти, що вступають до ВУЗів та ін.
Виступаючи на конференції, міський голова В.Савчук зосередив увагу на першочергових заходах, які будуть здійснені міською владою по соціальному захисту чорнобильців - це медичне обслуговування, телефонізація, забезпечення житлом, вирішення питання про нове приміщення для міського відділення Пенсійного фонду, побутове обслуговування, допомога малозабезпеченим, будівництво другої черги пам`ятного знака та ін.
На конференції були обрані органи, головою організації став С.Мерц.
В роботі конференції взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, керівники відділів та управлінь міської ради, представники громадськості та ЗМІ


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_419.html