Про оприлюднення проекту регуляторних актів.
Тема: Міська рада
Дата:02-10-2006 19:00:00


Про оприлюднення проекту регуляторних актів. 1. Проект рішення сесії міської ради “Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м.Б.Церква. 2.Проект рішення сесії міської ради “Про Дозвільну систему у сфері господарської діяльності”,
ПОВІДОМЛЕННЯ.
 
Про оприлюднення проектів регуляторних актів
 

           Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів :

Відповідно до  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні  та  ст.15 Закону України  „Про систему оподаткування, ст.ст.3, 18 Декрету Кабінету Міністрів „Про місцеві податки і збори”, керуючись Законами України „Про благоустрій населених пунктів”, „Про автомобільні дороги”,  ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”
1. Проект рішення сесії міської ради “Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м.Б.Церква ,
 
відповідно Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, враховуючи типове положення про  адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб`єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи дозвільної системи у сфері господарської діяльності, затверджене наказом  Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 05.12.2005 №12 , досвід роботи міського центру  дозвільних, консультаційних  та узгоджувальних,  процедур, відділу погоджень  адмінпослуг  у підприємництві міської ради, керуючись  Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні “
 
2.Проект рішення сесії міської ради “Про Дозвільну систему у сфері господарської діяльності”,
 
на підставі Земельного кодексу України “Про оренду землі “, керуючись п.34 ч.1 ст.26 , ст.59 Закону “Про місцеве самоврядування  в Україні”
 
1.Проект рішення сесії міської ради ”Про затвердження Порядку набуття права оренди земельних ділянок на конкурентних засадах у м.Біла Церква”.
 
З проектом рішень та аналізами впливу зазначених регуляторних актів  можна ознайомитися  в  мережі Інтернет на офіційному ВЕБ- сайті міста http://www.bilatserkva.info та в Управлінні економіки Білоцерківської міської ради.
 
Пропозиції та зауваження приймаються  до 23 жовтня 2006 року в друкованому та  електронному вигляді на адресу Я.Мудрого,17 кім. 20 з  9-00  до      17-00, тел. 9-15-45.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_394.html