Свято Першого дзвоника
Тема: Новини освіти
Дата:05-09-2006 19:00:00


01 вересня в навчальних закладах міста Біла Церква відбулося свято Першого дзвоника.
Міський голова В.Савчук привітав із Днем знань педагогічний колектив загальноосвітньої школи № 13, учнів і їх батьків, зазначив, що міською владою робиться все можливе для розвитку освіти в місті та забезпечення навчальних закладів необхідним матеріально-технічним обладнанням.
Присутніх також привітали колишні випускники загальноосвітньої школи № 13 - депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради К.Єфіменко, голова правління ВАТ "Консалтингова фінансова компанія" В.Береговий, начальник управління економіки "Укртрансгаз" С.Булавенко, які передали директору школи В.Гуріну 16 комп'ютерів та зазначили, що випускникам переможцям міських олімпіад по математиці, фізиці, української літератури і французької мови буде профінансовано навчання на будь-якому факультеті Національного університету ім.Т.Г.Шевченка.
В заході взяли участь начальник управління освіти та науки міської ради О.Олійник, начальник КОКП ВКГ "Київоблводоканал" І.Соломаха, представники місцевих ЗМІ та ін.
З початком навчального року учнів та студентів навчальних закладів міста вітали депутати та члени виконкому міської ради, заступники міського голови.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_389.html