Друге засідання четвертої сесії Білоцерківської міськради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:05-09-2006 19:00:00


29 серпня відбулося друге засідання четвертої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, яку вів міський голова В.Савчук.
На початку сесії голова Ради Всеукраїнської асоціації "Укржитлоексплуатація" О.Білянський ознайомив присутніх із технічно-фінансовим станом житлово-комунального господарства м.Біла Церква, акцентував увагу на підсумках експертизи Всеукраїнської асоціації "Укржитлоексплуатація" щодо розрахунків тарифів на послуги водопостачання і водовідведення КОКП ВКГ "Київоблводоканал", на опалення та гаряче водопостачання по КП "Білоцерківтепломережа" і утримання будинків та прибудинкових територій міста.
В ході сесії було прийнято рішення привести тарифи на житлово-комунальні послуги у відповідність з витратами.
Так, оплата для споживачів від централізованих джерел теплозабезпечення для фізичних осіб при відсутності лічильника, в місяць за 1 м2 в опалювальний сезон становитиме 3,45 грн., в міжопалювальний період -0,58 грн., при наявності лічильника теплової енергії, абонентська плата в місяць за 1 м протягом року становитиме 0,58 грн., плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії на опалення, за показниками лічильника —111, 78грн. Для юридичних осіб та суб`єктів господарювання від централізованих джерел теплопостачання оплата при відсутності лічильника, в місяць за 1 м2 в опалювальний сезон становитиме - 6,87 грн., при наявності лічильника плата за 1 Гкал - 186,31 грн.
Для споживачів модульних котелень фізичним особам плата за опалення при відсутності лічильника, в місяць на 1 м2 , в опалювальний сезон становитиме 2,28 грн., в міжопалювальний - 0,33грн.; при наявності лічильника теплової енергії абонентська плата в місяць за 1 м2 протягом року становитиме - 0,33 грн., плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії на опалення за показниками лічильника - 107,08грн.. Для юридичних осіб та суб`єктів господарювання, плата за опалення для споживачів від модульних котелень, при відсутності лічильника, в місяць за їм2, в опалювальний сезон - 5,83 грн.; при наявності лічильника, плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії - 172,32 грн.
Підігрів холодної води для споживачів від централізованих джерел теплозабезпечення, для фізичних осіб: споживачів житлових будинків при наявності лічильника, плата за їм3 фактично спожитої води -11,74, грн.; при його відсутності, плата за спожиту воду з одного мешканця, в залежності від розмірів ванн становитиме від 32,13 грн. до 42,85 грн., для мешканців гуртожитків підігрів холодної води - від 17,86 грн. до 28,53 грн.. Для юридичних осіб та суб`єктів господарювання підігрів води від централізованих джерел теплопостачання плата за їм3 - 17,69 грн.. Від модульних котелень оплата за підігрів води, для фізичних осіб, при наявності лічильника, за їм3 спожитої води становитиме 10,56 гри., за відсутності лічильника, плата за спожиту воду з одного мешканця - 38,54 грн. Для юридичних осіб, підігрів холодної води від модульних котелень плата за їм3 - 14,29 грн.
Плата за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців будинків, обладнаних ліфтом, за винятком квартир, розташованих на першому поверсі та квартир, розташованих на другому поверсі, де ліфт працює з 2-го поверху, за 1 м2 загальної площі становить 1,23 грн.
Для мешканців будинків не обладнаних ліфтами за м2 загальної площі плата- 1,05 грн.
Для суб`єктів підприємницької діяльності, які використовують нежитлові будівлі та приміщення оплата становитиме - 1,37 грн. Плата фізичних та юридичних осіб за водопостачання за м3 становитиме - 1,56 грн., водовідведення за м3 - 1,89 грн.
В обговоренні питання взяли участь депутати міської ради В.Гламазда, Г.Шуліпа, В.Ткаченко, Л.Похила (фракція "Біла Церква регіональна"), СЯкимчук, А.Клочко, М.Ільченко (фракція "Народний Союз "Наша Україна"), М.Бондаренко, М.Замашнюк, І.Кошель (фракція БЮТ), В.Косоротов (фракція СПУ), заступник міського голови І.Савельєв, керуючий справами виконкому М.Пшенік та ін.
Всі виступаючі висловились за впровадження заходів щодо підвищення соціального захисту незахищених верств населення міста при зростанні тарифів на комунальні послуги, які були прийняті у даному рішенні.
В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_387.html