Конкурсні відбори на стажування у Німеччині.
Тема: Служба зайнятості
Дата:03-09-2006 19:00:00


Інформуємо Вас про те, що Міністерство економіки, секретаріат Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляють, що за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва: "Українська ініціатива" заплановані конкурсні відбори на стажування у Німеччині: група з німецькою мовою протягом трьох місяців, група з англійською мовою протягом місяця, група топ-менеджерів (перша чи друга особа в компанії) без знання іноземної мови протягом місяця.
Стажування у країнах ЄС за програмою Тасіс Маnаgегs` Тгеіnіng Ргоgгаmmе (МТР) (англійська ін. мови ЄС) - протягом 2-3 місяців.
Стажування у Швеції за програмою "Нордпрактік" протягом одного місяця (англійська мова).
Транспортні витрати до/із Німеччини - за рахунок підприємств чи учасників стажування, витрати на утримання менеджерів у Німеччині - за рахунок приймаючої сторони. Транспортні витрати до/із країн ЄС за програмою Тасіс МТР та до /із Швеції за програмою "Нордпрактік", а також витрати на утримання у країні перебування бере на себе приймаюча сторона.
До участі у конкурсі запрошуються спеціалісти, які пройшли перепідготовку у вищих навчальних закладах - учасниках "Української ініціативи", а також менеджери які мають вищу економічну освіту і вільно володіють англійською, німецькою мовою та іншими мовами ЄС (див. вимоги до менеджерів) претенденти на стажування в установленому порядку надають документи секретарям регіональних робочих груп МЦПК.
 
Документи приймаються секретарем робочої групи МЦПК в Київській області за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки 1, км. 1012, телефон секретаря регіональної робочої групи: (044) 286-87-47, 286-86-03, 286-81-65.
Дати конкурсного відбору та початку стажування будуть повідомлені додатково тел. Секретаріату МЦПК: (044) 285-62-89 Е-mаіl: Vbеssаг@ukг.пеt
 
Вимоги до менеджерів:
 
-   вік до 40 років;
-   вища економічна освіта;
-                досвід роботи не менше року на управлінських посадах вищого і
середнього рівнів (керівники, заступники керівників підприємств та їх
структурних підрозділів);
-              вільне володіння німецькою або англійською мовою для стажування в
Німеччині, англійською та іншими мовами - у країнах ЄС.
 
Перелік документів:
 
-   заява спеціаліста (довільна форма);
-   копія закордонного паспорта;
-   копія диплома про вищу економічну освіту;
-   копія свідоцтв про підвищення кваліфікації;
-   1 -3 анкета спеціаліста;
-   інформація про підприємство;
-   рекомендація керівника підприємства.
 

 


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_383.html