Відкриття служби по роботі з ін`єкційними споживачами наркотиків
Тема: Новини медицини
Дата:15-08-2006 19:00:00


11 серпня відбулося відкриття служби по роботі з ін`єкційними споживачами наркотиків міського Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
Метою створення служби є запобігання поширення ВІЛ - інфекції серед споживачів ін'єкційних наркотиків, надання їм та членам їх сімей соціальної допомоги. Діяльність служби передбачатиме: надання консультативної допомоги та послуг, роботу самокерованих груп взаємодопомоги для споживачів ін'єкційних наркотиків та членів їх сімей, поширення інформації і навчання засобам безпечної поведінки щодо ВІЛ-інфекції та інших інфекційних захворювань.
В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, директор міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Л.Севериненко, директор міського Центру по боротьбі та профілактиці СНІДу І.Деденістова, лікар-нарколог міського Психо-наркологічного територіально-медичного об`єднання О.Бровченко, представники міських громадських організацій, діяльність яких пов'язана з вирішенням проблем ВІЛ/СНІДу і наркоманії, представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_381.html