Урочистості з нагоди Дня будівельника
Тема: Міськвиконком
Дата:15-08-2006 19:00:00


11 серпня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника.
Міський голова В.Савчук привітав присутніх з їх професійним святом, висловив слова глибокої вдячності представникам однієї з найважливіших і складних професій, які в непростих умовах сьогодення розбудовують рідне місто та споруджують будівельні об`єкти на Київщині. Лише за І півріччя цього року будівельними організаціями міста виконано підрядних робіт на суму 66,3 млн.грн., введено в експлуатацію 23 житлові будинки загальною площею 25,2 тис.м.кв., в тому числі 3 багатоповерхових будинки площею 21,1 тис.м.кв.
Ведеться будівництво таких важливих для міста об'єктів як друга черга терапевтичного корпусу дитячої лікарні, реконструкція міського пологового будинку, завершено будівництво ряду об`єктів соціально-побутового призначення Міський голова В.Савчук вручив 50 кращим представникам будівельної сфери грамоти та грошові винагороди.
В заході взяли участь перший заступник міського голови В.Росоха, заступник міського голови В.Гнатюк, начальник управління містобудування і архітектури міської ради О.Пусков та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_380.html