Урочистості з нагоди Дня будівельника
Тема: Різні новини
Дата:15-08-2006 19:00:00


10 серпня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника, в яких взяли участь представники будівельних організацій Київської області.
Вітаючи присутніх із професійним святом, міський голова В.Савчук зазначив, що кожен житель міста і області з великою повагою і вдячністю ставиться до людей однієї з найважливіших професій, тих, хто своїми руками розбудовує місто та споруджує будівельні об`єкти на Київщині. Міський голова запевнив, що ділові започаткування міських будівельників завжди матимуть підтримку міської ради, її виконавчого комітету.
З вітальними словами до присутніх звернувся перший заступник голови Київської облдержадміністрації В.Вакараш, який вручив генеральному директору КП "Білоцерківський ДБК" А.Дрофі Орден "За заслуги III ступеня" та нагородив ряд представників будівельної галузі Почесними грамотами Київської облдержадміністрації і цінними подарунками.
Найкращі представники сфери будівництва області отримали також Почесні грамоти Київської обласної ради, Київської обласної ради профспілок.
В заході взяли участь голова постійної депутатської комісії з питань капітального будівництва, архітектури та ін.інфраструктур Київської обласної ради В.Бащун, голова Київської обласної ради профспілок В.Кононенко, представники місцевих ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_376.html