Нарада з представниками профспілкових організацій міста
Тема: Міськвиконком
Дата:15-08-2006 19:00:00


09 серпня відбулася нарада з представниками профспілкових організацій міста з приводу необхідності приведення діючих тарифів на житлово-комунальні послуги у відповідність із затратами, яку вів міський голова В.Савчук.
В ході заходу заступник міського голови І.Савельєв, зазначив, що метою проведення даної наради є розгляд пропозицій представників профспілкових організацій міста щодо приведення діючих тарифів на житлово-комунальні послуги у відповідність із витратами у зв'язку із значним підвищенням цін на енергоносії. Заступник міського голови ознайомив присутніх із запланованими новими тарифами, дав численні відповіді на запитання щодо методики їх розрахунку, подальшого покращення якості надання комунальних послуг та ін.
Виступаючи перед присутніми голова міської координаційної ради профспілок Г.Драпой висловила думку більшості присутніх, а саме - відстрочити підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги до належного проведення незалежної експертизи розрахунку вартості послуг комунальних підприємств міста, звернулась до міської влади з проханням розробити дієві механізми надання житлово-комунальних субсидій мешканцям міста та забезпечення соціального захисту незахищених верств населення, для недопущення зниження їх життєвого рівня у зв'язку із зростанням споживчих цін і тарифів на газ, електроенергію. В нараді взяли участь заступник міського голови В.Гнатюк, керуючий справами виконкому М.Пшенік, керівники житлово-комунальних підприємств, представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_375.html