Традиційна прес-конференція для представників місцевих ЗМІ
Тема: Міськвиконком
Дата:15-08-2006 19:00:00


07 серпня відбулася традиційна прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку вів міський голова В.Савчук.
В ході прес-конференції присутні були ознайомлені з рядом питань щодо забезпечення життєдіяльності міста. Зокрема, міський голова В.Савчук поінформував про організацію ремонтних робіт міських доріг, проведення заходів по освітленню вулиць, установку на вулицях міста нових контейнерів для сміття. Акцентував увагу присутніх на заходи щодо підготовки міста до проведення Дня Незалежності України, початку нового навчального року та Дня міста, яке буде святкуватись 07-09 вересня ц.р.
На прес-конференції журналістам також було повідомлено про хід ремонтних робіт міського пологового будинку, завершення яких планується у вересні 2006 року.
В ході прес-конференції також взяв участь голова Білоцерківського міського товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа" В.В.Крижанівський, який поінформував про роботу товариства, щодо впровадження в життя програми навчання дітей-інвалідів в загальноосвітній школі. Так в міській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 за допомогою Міжнародних фондів, клопотанню народного депутата України попереднього скликання Д.Рудковського та внесків спонсорів було розпочато втілення цієї програми.
На даному етапі роботи, для завершення будівництва та установки ліфта в школі недостатньо коштів, тому голова міського товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа" звернувся до жителів міста з проханням зробити благодійні внески на рахунок товариства.
На прес-конференції присутні дали відповіді на всі поставлені питання журналістів.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_372.html