Збори депутатів рад всіх рівнів Київської області від Блоку Юлії Тимошенко
Тема: Різні новини
Дата:02-08-2006 19:00:00


14 липня в місті відбулися збори депутатів рад всіх рівнів Київської області від Блоку Юлії Тимошенко. В ході зборів присутні обговорили політичну ситуацію в країні, що склалася після розпаду “демократичної” коаліції в складі БЮТ, НСНУ та СПУ та створення нової “антикризової” коаліції в складі Партії регіонів, СПУ та КПУ.
Перед присутніми виступили народні депутати України У. Мостіпан, Є. Суслов, А. Шевченко (всі фракція БЮТ), голова Київської обласної ради В. Майбоженко, перший заступник голови Київської обласної ради К. Бондарєв та ін., які засудили створення "антикризової" коаліції, позицію лідера СПУ О. Мороза та закликали присутніх підтримати дострокові парламентські вибори.

В ході зборів було прийнято звернення до Президента України (з ним присутніх ознайомила заступник голови Київської обласної ради Л. Піотрович) з вимогою терміново призначити дострокові вибори до Верховної Ради України.
В роботі зборів взяли участь перший заступник міського голови, голова міської організації ВО ''Батьківщина” В. Росоха, депутати Київської обласної ради, депутати міських, районних, сільських та селищних рад, представники всеукраїнських та регіональних ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_364.html