Засідання другої сесії Білоцерківської міськради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:12-06-2006 19:00:00


02 червня відбулося засідання другої сесії Білоцерківської міської ради V скликання.
На початку сесії голова міської територіальної виборчої комісії В. Кузнецова поінформувала присутніх про результати рішень Білоцерківського міськрайонного суду щодо позовів міських організацій політичних партій, які не ввійшли до складу Білоцерківської міської ради. Згідно даних рішень було проведено відповідну роботу та виявлено, що розбіжності, які мали місце в протоколах дільничних виборчих комісій не впливають на результати виборів і склад міської ради залишився незмінним.
На сесії були затверджені регламент міської ради, положення про постійні комісії ради та помічника консультанта депутата Білоцерківської міської ради, внесені зміни до рішення першої сесії міської ради від 11.04.2006р. №3 "Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій" та рішення сесії міської ради від 30.12.2005р. №425-32-ІV "Про бюджет міста на 2006р.", затверджений звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2006р. та зміни в структурі і штатних розписах окремих відділів, управлінь та служб.
Сесією міської ради були внесені зміни в Положення деяких управлінь, відділів та служб міської ради та затверджено Програму підтримки розвитку засобів масової інформації в м. Біла Церква на 2006-2010р.р.
В обговорені питань взяли участь депутати міської ради - В. Содомора, М.Бондаренко ,С.Беркут (фракція БЮТ), В.Гламазда, Л.Похила, Г.Шуліпа, О.Ліневич, В.Штика (фракція "Біла Церква регіональна"), А. Клочко, С. Якимчук, В. Маршалок (фракція "Народний Союз "Наша Україна"), В. Іващенко, А. Савва, В.Косоротов (фракція СПУ), В.Шабатин, В.Яровий (позафракційні), начальник відділу з питань орендно-земельних відносин Г.Філіпоненко, секретар Білоцерківської міської організації Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) К. Бугайчук, голова Білоцерківської міської організації Партії зелених України В.Рабенок, перший секретар Київського обкому Комуністичної партії України С.Челноков, голова Білоцерківської міської організації Української народної партії О.Мельник, голова Білоцерківської міської спілки багатодітних сімей "Ладушка" Т.Дроздова.
В роботі сесії взяли участь депутат Верховної Ради України В. Сільченко (фракція СПУ), депутат Київської обласної ради І. Шилов (фракція БЮТ), голова Білоцерківської районної ради В. Олійник, члени виконкому міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об'єднань, представники місцевих і регіональних ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_347.html